ENDiTEKS HAKKINDA

 

Enditeks Tekstil, flok kumaş, süet kumaş, airfile kumaş, airteks kumaş türlerinde zengin stok ve güvenilirlik özellikleri ile ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek daha geniş bir sektör alanına hitap etmiştir

Enditeks Dış Görünüm Enditeks İç Görünüm Enditeks Ürünler

2001 yılında kurulmuş olan Enditeks, 2001-2005 yılları arasında Raşel Örme kumaş çeşitlerinden fason üretim yaparak sektördeki çalışmalarına başlamış, 2005 yılında bünyesinde aldığı karar üzerine ithal ürünlere yönelmiştir. Pazarını sürekli takip ederek ihtiyaç duyulan ürünlerin temininde öncülük etmesi, zengin stok ve güvenilirlik özellikleri ile ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek daha geniş bir sektör alanına hitap etmiştir.

 

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler;

* Ayakkabı- çanta - aksesuar, suni deri grubu,

* Otomotiv yan sanayi

* Ev tekstili

* Hazır giyim

başlıkları altında toplanabilir.

 

Son dönemde gelişen teknik tekstil ve tıbbi tekstil de alanımıza girmiştir.Hizmet verdiğimiz sektörlerin dışında ürün yelpazemizde olmayan özel sipariş üzerine ürünlerde temin edilmektedir.

 

Hizmet prensibimiz;

* Kaliteli

* Pazarın ihtiyacı olan ürünü

* Zamanında ve uygun fiyatla temin etmek,

* Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya çalışarak onların çalışma ortağı olmak

* Tedarikçilerimizle en sağlam diyalog ve işbirliği ile tedarik zinciri kurmak şeklinde özetlenebilir.

 

Bu doğrultuda, hem müşterimizin ihtiyaç duyacağı ürünleri hazır sunmak, hem de var olan özel ihtiyaçları temin etmek konusunda her geçen gün artan bilgi ve birikimimizle en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

 

Kalite Prensibimiz;

Tüm ürünlerimiz üretici firma garantisi altında olup gerekli standartlara sahiptir. Kullanım yerine göre ihtiyaç duyulan belge ve/veya kalite standardı (ISO Kalite belgeleri, Otomotiv özel standartları gibi) koşullarında ürün sağlanır. Sitemizde göreceğiniz ürün çeşidi ve kartelalarımız kadar, karşılıklı görüşme yoluyla elimizdeki diğer ürünleri ve uygun koşullarımızı görebilir, ya da aradığınız numune ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İrtibat için lütfen "İletişim" sayfamızdaki adres/mail/ telefon bilgilerinden yararlanınız.